SZKOŁA PAŃSTWOWA. ROK ZAŁOŻENIA 1945.

SKŁAD RADY PEDAGOGICZNEJ W ROKU SZK. 2018/2019

 

Lp   Nazwisko i imię Przedmiot
       
1 mgr Arabski Adam specj. art. - techniki rzeźbiarskie
2 mgr Baranowska-T. Aleksandra, wych. 1B LP matematyka
3 mgr Boroń Piotr specj. art. - techniki rzeźbiarskie
4 dr Borowska Małgorzata specj. art. - fotografia, podstawa fotogr. I filmu
5 mgr Budziszewski Piotr rysunek i malarstwo
6 mgr Burzycka Teresa specj. art. - techniki graficzne, podstawy projektowania
7 mgr  Butowska Ewa biblioteka
8 mgr Byczkowska Katarzyna, wych. 3 OSSP język angielski
9   Dryl Grażyna katecheza
10 mgr Duszyński Igor rzeźba
11 mgr Dziecielska Magdalena chemia, biologia
12 mgr Ebertowski Krzysztof wychowanie fizyczne
13 mgr Filipowicz Joanna wychowanie fizyczne
14 mgr Filipowicz Natalia historia, wos
15 mgr Goetz Elżbieta, wych. 2B LP język polski
16 mgr Grajewska Anna, wych. 1A LP wychowanie fizyczne
17 mgr Hinc Roman specj. art. - aranżacja przestrzeni, podstawy projektowania
18 mgr Jarczyński Maciej muzyka
19 mgr Jarocka Małgorzata specj. art. - techniki graficzne, podstawy projektowania, fotografia
20 mgr Jaśkiewicz Anna etyka
21 mgr Jędrzejczak Magdalena, wych. 1C LP historia sztuki
22 mgr Juchniewicz Wojciech, wych. 6 OSSP rysunek i malarstwo
23 mgr Jurkiewicz Andrzej z-ca dyrektora ds. artystycznych, specj. art. - techniki graficzne
24 mgr Jurkowski Adam geografia
25 mgr inż. Kajda Renata matematyka
26 mgr Karczewski Józef rysunek  i malarstwo
27 mgr Kelpin Grzegorz z-ca dyrektora, wychowanie fizyczne, PO, edukacja dla bezpieczeństwa
28 mgr Kielińska Maja wychowanie fizyczne
29 mgr Klaman-Tarnowska Bogna rysunek  i malarstwo
30 dr Kołtoniak Adrian, wych. 4 OSSP język polski, historia
31 mgr Kozubska Alicja język angielski
32 mgr Lebowska Marzena psycholog
33 mgr Lademann Eugeniusz rzeżba
34 mgr Marek Lis dyrektor
35 mgr Łokuciejewska Katarzyna, wych. 2A LP język angielski
36 mgr Manuszewska Ewa, wych. 5 OSSP rysunek i malarstwo, galeria szkolna
37 mgr Milczarek Jan, wych. 4A LP podstawy projektowania, informatyka
38 mgr Millewska Izabela język polski
39 mgr Nitka Dorota pedagog szkolny
40 mgr Nurowska Joanna grafika warsztatowa
41   Paluchowski Jacek fotografia
42 dr Polak Monika historia sztuki
43 inż. Pomianek Kazimierz technologia odlewnictwa
44 dr Rowan Agnieszka, wych. 4B LP język rosyjski
45 mgr Różalska Halina fizyka
46 mgr Sęczawa Michał rzeźba, cyfrowe techniki rzeźbiarskie 3D
47 mgr Skrzyńska Anna, wych. 2C LP język angielski
48 mgr Stec-Grochal Dorota specj. art. - aranżacja przestrzeni, podstawy projektowania
49 mgr Stryjewski Stanisław specj. art. - techniki graficzne, podstawy projektowania
50 mgr Szczodrowska Katarzyna rysunek  i malarstwo
51 mgr Szwarc Aleksandra historia sztuki, galeria szkolna
52 mgr Szymańska Bożenna, wych. 3A LP historia, wos
53 dr Wessner Zofia historia sztuki
54 dr Zabłocki Piotr podst. przedsiębiorczości, projektowanie multimedialne
55 mgr Zalewska Małgorzata  język francuski
56 mgr Zawiślak Danuta język francuski
57 mgr Zdanowicz Aleksandra, wych. 3B LP matematyka
58 mgr  Zerek Tomasz specj.art - fotografia, podstawy fotogr. i filmu