HARMONOGRAM 
 konsultacji nauczycieli dla rodziców i uczniów w roku szkolnym 2018/2019
 
L.p Nazwisko i imię Przedmiot Dzień tygodnia Godziny Dzień tygodnia Godziny
1 mgr Arabski Adam fr-tr poniedziałek 11.40 - 12.25 czwartek 11.40 12.25
2 mgr  Baranowska-T. Aleksandra matematyka czwartek 11.40 - 12.25 poniedziałek 10.45 - 11.30
3 dr Borowska Małgorzata ff-fa środa 12.50 - 13.35 piątek 11.40 12.25
4 mgr Budziszewski Piotr rysunek i malarstwo wtorek 10.45 - 11.30 czwartek 15.35 - 16.20
5 mgr Boroń Piotr frtr        
6 mgr Burzycka Teresa tgpg, pp     czwartek 11.40 - 12.25
7 mgr  Butowska Ewa biblioteka w godzinach pracy biblioteki
8 mgr Byczkowska Katarzyna język angielski środa 11.40 - 12.25 czwartek 10.45 - 12.30
9 dr Dryl Grażyna religia czwartek 16.20 - 16.50    
10 mgr Duszyński Igor rzeźba środa 12.50 - 13.35 czwartek 14.40 - 15.25
11 mgr Dziecielska Magdalena chemia, biologia poniedziałek 11.40 - 12.25 wtorek 9.50 - 10.35
12 mgr Ebertowski Krzysztof wychowanie fizyczne poniedziałek 10.45 - 11.30    
13 mgr Filipowicz Joanna wychowanie fizyczne poniedziałek 8.55 - 9.40 czwartek 12.50 - 13.35
14 mgr Filipowicz Natalia historia, wos poniedziałek 11.40 - 12.25 wtorek 10.45 - 11.30
15 mgr Goetz Elżbieta język polski wtorek 12.50 - 13.35 środa 8.50 - 9.30
16 mgr Grajewska Anna wychowanie fizyczne wtorek 11.40 - 12.25 czwartek 14.30 - 15.25
17 mgr Hinc Roman ap-aw, pp poniedziałek 10.45 - 12.25 wtorek 10.45 - 11.30
18 mgr Jarczyński Maciej muzyka piątek 9.50 - 10.35    
19 mgr Jarocka Małgorzata tg-pg, pp poniedziałek 11.40 - 12.25 czwartek 10.45 - 11.30
20 mgr Jaśkiewicz Anna etyka, filozofia piątek 10.45 - 11.30    
21 mgr Jędrzejczak Magdalena historia sztuki poniedziałek 10.45 - 11.30 wtorek 14.40 - 15.25
22 mgr Juchniewicz Wojciech rysunek i malarstwo środa 11.30 - 12.25 czwartek 11.40 - 12.25
23 mgr Jurkiewicz Andrzej tg-pg wtorek 14.40 - 15.25 czwartek 11.40 - 12.25
24 mgr Jurkowski Adam geografia środa 16.20 - 17.00    
25 mgr inż. Kajda Renata matematyka piątek 12.50 - 13.35 wtorek 9.50 - 10.35
26 mgr Karczewski Józef rysunek  i malarstwo środa 11.40 - 13.35 piątek 11.40 - 12.25
27 mgr Kelpin Grzegorz wychowanie fizyczne, edukacja dla bezpiecz. poniedziałek 15.35 - 16.10 piątek 8.00 - 8.45
28 mgr Kielińska Maja wychowanie fizyczne wtorek 12.00 - 12.45 czwartek 9.50 - 10.35
29 dr Kołtoniak Adrian język polski, historia poniedziałek 9.30 - 10.35 wtorek 9.30 - 10.35
30 mgr Kozubska Alicja język angielski poniedziałek 8.50 - 9.40 czwartek 10.45 - 11.30
31 dr Krasnopolska-Wesner Zofia historia sztuki środa 8.55 - 9.40    
32 mgr Lademann Eugeniusz rzeżba czwartek 8.55 - 9.40    
33 mgr Lebowska Marzena psycholog piątek 12.15 - 12.45    
34 mgr Łokuciejewska Katarzyna język angielski wtorek 9.50 - 10.25 czwartek 9.50 - 10.25
35 mgr Manuszewska Ewa galeria szkolna środa 11.40 - 12.25 czwartek 12.50 - 13.35
36 mgr Milczarek Jan podst. projekt., informatyka poniedziałek 9.50 - 10.35 wtorek 13.45 - 14.30
37 mgr Millewska Izabela język polski środa 12.25 - 12.50 czwartek 13.45 - 14.30
38 mgr Nitka Dorota pedagog szkolny poniedziałek 16.00 - 17.00 środa 14.00 - 15.00
39 mgr Molenda-Sobaszkiewicz Renata          
40 mgr Nurowska Joanna rys. i mal.-graf. warszt. poniedziałek 11.45 - 12.25 środa 8.55 - 9.40
41   Paluchowski Jacek podst. foto. i filmu wtorek 10.45 - 11.30 środa 14.30 - 15.00
42 dr Polak Monika historia sztuki wtorek 8.55 - 9.30 czwartek 15.35 - 16.00
43 dr Rowan Agnieszka język rosyjski wtorek 9.10 - 9.40 czwartek 11.40 - 12.25
44 dr Polak Monika  historia sztuki        
45 mgr Różalska Halina fizyka czwartek 12.50 - 13.35    
46 mgr Sęczawa Michał rzeźba, 3D poniedziałek 10.45 - 11.30    
47 mgr Skrzyńska Anna j.angielski wtorek 9.50 - 10.35    
48 mgr Stec-Grochal Dorota ap-aw wtorek 12.50 - 13.40 czwartek 12.25 - 13.30
49 mgr Stryjewski Stanisław tg-pg, pp wtorek 11.30 - 12.30    
50 mgr Szczodrowska Katarzyna rysunek  i malarstwo środa 13.45 - 14.30 czwartek 11.40 - 12.25
51 mgr Szwarc Aleksandra historia sztuki czwartek 12.35 - 13.35    
52 mgr Szymańska Bożenna historia , wos poniedziałek 9.50 - 10.35 środa 11.40 - 12.25
53 mgr Tarnowska Bogna rysunek i malarstwo środa 12.50 - 13.40    
54 dr Zabłocki Piotr pprzeds., pm, ep poniedziałek 8.55 - 9.40 wtorek 10.45 - 11.30
55 mgr Zalewska Małgorzata  język francuski wtorek 8.50 - 9.40 piątek 8.00 - 8.50
56 mgr Zawiślak Danuta język francuski środa 9.50 - 10.35    
57 mgr Zdanowicz Aleksandra matematyka czwartek 10.45 - 11.30 piątek 10.45 - 11.30
58 mgr  Zerek Tomasz ff-fa, podst. foto. i filmu poniedziałek 12.50 - 13.35 czwartek 10.45 - 11.30
Uwaga: Konsultacje mogą odbywać się w innych godzinach po uzgodnieniu telefonicznym.