ADOPCJA SERCA

Naszą nową podopieczną jest MITCHELLE INDASI.

Mitchelle pochodzi z Kenii i obecnie jest uczennicą trzeciej klasy szkoły podstawowej. Klasę drugą ukończyła z samymi piątkami. Należy do grupy najlepszych uczniów. Jej marzeniem jest zdobycie zawodu pielęgniarki ponieważ widzi ludzi ze slamsów w Kibera w okolicy Nairobi, którzy bardzo cierpią na różne choroby i umierają z powodu braku dostępu do służby zdrowia.

Mitchelle Indasi

18.12.2018, Przed Świętami Bożego Narodzenia napisały do nas Mitchelle oraz jej babcia. W imieniu Mitchelle przekazujemy naszym uczniom i nauczycielom dużo serdeczności i świąteczne życzenia.

Świadectwo Mitchelle

26/12/2018
Nazywam się Mitchelle Indasi. Mam 8 lat. Jestem w trzeciej klasie szkoły podstawowej Nasali. W moim wolnym czasie lubię pływać, czytać książki, pisać listy do moich przyjaciół i rysować kreskówki i kwiaty. Bardzo się cieszę, że wasza szkoła mnie zaadaptowała. Chciałabym zostać nauczycielką w przyszłości, abym mogła pomagać dzieciom tutaj w Kenii nauczyć się jak pisać, aby zapewnić im przyszłość. Mieszkam z moją mamą i babcią w jednym pokoju w slumsach w Kiberze.
Życzę wam szczęśliwego nowego roku 2019 z Bożym błogosławieństwem,
Z poważaniem,
Mitchelle Indasi