List do Absolwentów
z okazji jubileuszu 75-lecia powstania Szkoły Plastycznej
w Gdyni

Formularz zgłoszeniowy do uczestnictwa w obchodach jubileuszu 75-lecia szkoły.

Szanowni Absolwenci,
w 2020 roku będziemy obchodzić 75-lecie naszej wspólnej Szkoły. Dla wielu z Was lata szkolne to był bardzo emocjonujący czas. Związaliście się z naszą Szkołą podobnie jak my wszyscy bardzo mocno i na trwałe. Z okazji jubileuszu chcielibyśmy kolejny raz spotkać się i wspólnie spędzić miło czas.

Obchody rocznicowe planujemy w dniach 18-19.09.2020 r. (główne uroczystości 18 września). Jest jeszcze trochę czasu, aby wszystko przygotować jak najlepiej, dlatego prosimy o przekazywanie nam pomysłów, które pomogą nadać wydarzeniu optymalny kształt. Wiemy, że wielu z Was wyruszyło w świat, więc prosimy o przekazywanie tej wiadomości do wszystkich znajomych z ławy szkolnej.

Specjalnie na tę okazję stworzymy zakładkę internetową z formularzem kontaktowym. Znajdzie się w nim kilka pytań, na które możecie dobrowolnie odpowiadać. Zależałoby nam na poszerzeniu naszego archiwum, które w kolejnych dekadach wzbogaca się o nowe kariery, sukcesy i osiągnięcia absolwentów naszej Szkoły. W ankiecie znalazłoby się miejsce na wspomnienia i refleksje. Pomogłaby ona opracować dane, ilu z naszej braci wytrwało przy swoich plastycznych pasjach. Postaramy się zawrzeć Wasze wspomnienia w specjalnie przygotowanym katalogu, który będzie do nabycia na spotkaniu. Obiecujemy także szereg pamiątek jubileuszowych i medale.

Chcielibyśmy stworzyć listę obecności, która pomogłaby nam stworzyć dogodne warunki do świętowania, zatem zachęcamy do meldowania się poprzez formularz kontaktowy. Możecie też tam dodawać zdjęcia. Bardzo jesteśmy ich ciekawi. Jeżeli będą trudności z dostępem do elektronicznej wersji formularza, prosimy, kontaktujcie się z nami w sposób tradycyjny. Ucieszy nas każda forma kontaktu. Na Wasze teksty w czekamy do 31.03.2020 r., ponieważ musimy mieć trochę czasu na przygotowanie publikacji.

Z okazji jubileuszu przewidujemy część oficjalną w nowo wybudowanej sali do prezentacji dorobku kulturowego, która jest tak duża, że pomieści nas wszystkich. Przygotujemy także inne miejsca spotkań do wspomnień i rozmów w mniejszym gronie. Nie zapomnimy także o wspólnej zabawie. Mając na uwadze to, że nasza Szkoła jest, nieskromnie mówiąc, najpiękniej położona w Polsce, spotkamy się też na orłowskim molo. Zabawom i rozmowom będzie towarzyszyć odpłatny bufet.

Obchodom jubileuszu będą towarzyszyć wystawy składające się z Waszych prac, dlatego prosimy, skontaktujcie się z nami także w tej sprawie. Na oficjalną część obchodów przewidujemy wystawę w galerii Debiut, prezentującą historię naszej Szkoły. Chcemy uczcić założycieli Szkoły, dyrekcję, szanowne grona pedagogiczne, pracowników oraz wszystkich tych, którzy byli esencją i kolorytem Plastyka. Idziemy z duchem czasu, ale nie zapominamy o przeszłości. Jeżeli jesteście zainteresowani naszym spotkaniem po latach i macie jakieś sugestie dotyczące organizacji lub chcielibyście nam pomóc - czekamy na Was.

Nasze możliwości finansowe na zorganizowanie tak dużej imprezy i publikacji są skromne, ale miejmy nadzieję, że wspólnymi siłami damy radę. Prosimy gorąco o dokonywanie minimalnej wpłaty 20 zł na konto: 03 1160 2202 0000 0001 3870 9780, Fundacja ART-PLAST. Zebraną kwotę przeznaczymy na sprawy organizacyjne jubileuszu.
Do usłyszenia i zobaczenia. Czas start!

Next

Kontakt

Formularz zgłoszeniowy do uczestnictwa w obchodach jubileuszu 75-lecia szkoły.

Główne uroczystości odbędą się 18 września 2020 r.

Dodatkowe informacje prosimy przesyłać na adres e-mail: 75lat@zsplast.gdynia.pl

Fundacja ART-PLAST
ul. Orłowska 39, 81-522 GDYNIA
nr konta: 03 1160 2202 0000 0001 3870 9780
KRS: 0000325190